Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

w sprawie wprowadzenia ujednoliconej procedury organizacji pracy i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyczek” w czasie ogłoszonej w kraju pandemii/epidemii związanej z COVID-19

Zarządzenie nr 4/2021/K

Dyrektora Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyczek”

w Kędzierzynie – Koźlu

 z dnia 02 marca  2021 r.

w sprawie wprowadzenia ujednoliconej procedury organizacji  pracy i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz  pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyczek” w czasie ogłoszonej w kraju pandemii/epidemii związanej z  rozprzestrzenianiem  się COVID – 19   lub innego wirusa.

 

 

 

Na podstawie § 21 ust. 5 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. z 2021r. poz. 367, z późn. zm.) oraz w oparciu o :

  1. Rekomendacje Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej dotyczące działalności placówek pobytu dziennego, zarządzam co następuje:

 

§ 1.  Z dniem 02 marca 2021r., wprowadzam ujednoliconą procedurę organizacji  pracy i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz  pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyczek” w czasie ogłoszonej w kraju pandemii/epidemii związanej z  rozprzestrzenianiem  się COVID – 19   lub innego wirusa stanowiącą załącznik do niniejszego zarządzenia.

§ 2. Uchylam Zarządzenie nr 6/2020/K Dyrektora ŚDS „Promyczek” w Kędzierzynie-Koźlu z dnia 26 sierpnia 2020r. dotyczące organizacji  pracy i zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom oraz  pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy „Promyczek” w czasie ogłoszonej w kraju pandemii/epidemii związanej z  rozprzestrzenianiem  się COVID – 19   lub innego wirusa.

 

 

     D Y R E K T O R
ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY
,, PROMYCZEK"
mgr Anna Brągiel